İzmit-Kocaeli Tekne Kiralama Ücretleri

Kocaeli’nde İzmit Marina içerisindeki işletmemiz balık avı turu, teknede evlilik teklifi, teknede doğum günü kutlaması, teknede yemek ve çeşitli kutlama organizasyonları ile hizmetinizdedir.

Tekne kiralama organizasyonunu arkadaşlarınız veya aileniz ile vakit geçirmek için ya da tek başınıza aktivitelerde bulunmak için tercih edebilirsiniz.

Kuruluşumuzun farklı amaçlarla kullanılabilecek 4 farklı teknesi mevcuttur.

Tekne turu organizasyonumuz İzmit Marina içerisindeki yerimizden başlamaktadır. Bu lokasyondan tekne binişi gerçekleşmekte ve sonrasında amacınıza uygun olarak teknemiz uzman kaptan ile birlikte denize açılmaktadır.

Tekne kiralama amacınıza uygun olarak tekne turu öncesinde tekne seçimi yapılmakta ve tekne içi düzenlemeler gerçekleştirilmektedir.

İzmit Marinadan başlayan tekne kiralama hizmetimiz saatlik ya da günlük kiralama şeklinde olabilmektedir.

Yapılacak organizasyon için farklı kurumlardan fotoğraf çekimi, yiyecek içecek temini gibi hizmetler alabilirsiniz. Hizmetlerin aksamaması için kurumların bilgilerinin iletişim amaçlı temini burada önemli bir durumdur. Lütfen bu konuya tekne turu deneyiminizin en iyi şekilde geçmesi için özen gösteriniz.

Kocaeli il sınırları içerisinde gerçekleştireceğimiz tekne kiralama ya da tekne turu hizmetlerinde ücretlendirme tekne seçimi, yapılacak organizasyon, izlenecek rota ve güncel sarf giderler göz önüne alınarak belirlenmektedir. Bu sebeple kesin bir fiyat belirlemek için bu durumların kesinleştirilmesi gerekmektedir. Bu sebeple lütfen bizimle iletişime geçin.

Tekne turu sırasında güvenliğiniz için Tekne Kaptanınızın uyarılarına koşulsuz uymanız oldukça önemlidir.

Biz ve personelimiz keyifli ve güvenli bir tekne kiralama deneyimi yaşamanız için hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir